niedziela, 6 września 2015

Co nowego w księgarniach #1 Wrzesień

Cześć,
pomyślałam, że zamiast takich jednoksiążkowych zapowiedzi, zrobię serię 'Co nowego w księgarniach'. Wybiorę kilka książek i tu pokażę.

Na początku może dwie książki Gayle Forman.
Pierwszą jest kontynuacja znanej Wam może książki "Ten jeden dzień". Więc 9 września trafi do księgarni "Ten jeden rok". 
A druga, pojawi się się pod koniec września, a dokładniej  23 września będzie pozycja pt."Byłam tu".  

Czytałam już jej dwie książki. "Zostań, jeśli kochasz" i "Ten jeden dzień", więc mam nadzieję skończyć obie serie. "Wróć, jeśli pamiętasz" mam, a "Ten jeden rok" będę musiała zakupić.;)

Trzecią jest... Kolejna książka Suzanne Collins, czyli "Gregor i przepowiednia zagłady" . Premierę ma 23 września.

Nie czytałam jeszcze, żadnej książki Suzanne Collins, ale pierwsza część "Igrzysk śmierci" czeka na mojej półce. Ale przyznam się, że do jej nowej serii, jakoś mnie nie ciągnie. Za to Igrzyska przeczytam, gdyż oglądałam filmy i jestem zachwycona.

Czwarta książka jest dla osób, które czytały, albo mają zamiar przeczytać "Startera", czyli kontynułacja tej książki pt. "Ender" Lissy Price. 9 września. 

Piątą książką jest trzecia część serii "Zatraceni" Rachela Van Dykena, czyli "Wstyd". Premierę ma 10 września Mega mnie ciągnie do tej serii, choć nawet nie wiem, dlaczego bo nie wiem o czym jest.;)

No i oczywiście książka, na którą czekam odkąd na początku lipca skończyłam czytać "Koronę w mroku", czyli... "Dziedzictwo ognia" Sarah J. Maas. Meeega nie mogę się doczekać, by mieć tę książkę na półce i zacząć ją czytać. Premiera: 23 września.


    


  Okładka książki Wstyd  

Znaleźliście coś dla siebie? Jakiej książki najbardziej wyczekujecie w tym miesiącu?
Kaja:-)


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz